-->

Nasze przedszkole zostało zaprojektowane w trosce o bezpieczeństwo dzieci oraz zapewnienie przyjaznej przestrzeni zachęcającej do twórczej zabawy dla dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat. Wyposażenie przedszkola obejmujące wszystkie sprzęty i urządzenia znajdujące się na placu zabaw i w budynku oraz meble i pomoce dydaktyczne. Posiada stosowne atesty i certyfikaty bezpieczeństwa. Budynek o powierzchni 550 m² spełnia wszelkie wymogi stawiane przez UE w zakresie bezpieczeństwa i higieny pomieszczeń przedszkolnych. Posiadamy:
- 4 sale dydaktyczne – każda z dostępem do ergonomicznie zaprojektowanej łazienki;
- „Kuleczkowo” - salę zaprojektowaną z myślą o zaspokajaniu aktywności i potrzeb ruchowych dzieci;
- nowoczesne zaplecze kuchenne;
- szeroki hol
- szatnię.
W trosce o bezpieczeństwo naszych dzieci przedszkole PANDA wyposażone jest w system monitoringu, dzięki któremu rodzice mają możliwość obserwowania swoich pociech podczas pobytu w przedszkolu, logując się poprzez bezpieczną stronę internetową. Dostęp, do monitoringu jest zabezpieczony indywidualnym hasłem, do którego dostęp będą mieli jedynie rodzice zapisanych do przedszkola dzieci.
Dysponujemy w pełni wyposażonym placem zabaw dla dzieci, posiadającym najwyższe certyfikaty bezpieczeństwa, spełniające wymogi prawa Unii Europejskiej. Dzięki unikalnemu wyposażeniu plac zapewnia dzieciom atrakcyjny wypoczynek i rozwój ruchowy. Stwarza również szerokie warunki zarówno do zabawy indywidualnej jak do współdziałania w grupie oraz rozwijania kontaktów z rówieśnikami.
Przedszkole Panda to „ przedszkole z kuchnią”, w której smacznie pachnie posiłkami od samego rana do późnego popołudnia ! Wszystkie posiłki dla naszych przedszkolaków gotujemy na miejscu, w przedszkolnej kuchni. Posiłki przygotowywane są codziennie, zgodnie z ustalonym jadłospisem, który spełnia wszystkie wartości odżywcze spożywanych przez dzieci dań. Nie stosujemy konserwantów, kostek rosołowych, gotowych sosów. Dzieci zjadają w naszym przedszkolu: śniadanie, dwudaniowy obiad i podwieczorek. Panie kucharki dbają o to, by dzieci były najedzone i zadowolone. „Panda” to „przedszkole z dietą” dostosowaną do indywidualnych potrzeb żywieniowych każdego dziecka !
Respektujemy diety dzieci i życzenia Rodziców, dotyczące jadłospisu. Dbamy o zdrowie Dzieci proponując owoce i soki najwyższej jakości. Do dyspozycji Dzieci jest oczywiście woda do picia w ciągu całego dnia.
Kulkoleczkowo to wyjątkowe miejsce, prowadzone z myślą o całych Rodzinach. To u nas Dzieci szaleją do granic możliwości. W Kulkolandii znajdziecie dwupoziomowy małpi gaj ze zjeżdżalnią i basenem wypełnionym kolorowymi piłeczkami. Do Państwa dyspozycji jest również jedna sala imprezowa, w której organizujemy najpiękniejsze urodzinki – z bajkowymi dekoracjami i ulubionymi bohaterami Waszych Dzieci.

Sala pomarańczowa

Sala rekreacyjna